Dubová psychóza // Seasplash 2017 Warm up Party


Ďalšie kolo tradičnej dubovej veselice opäť prinesie zaujímavých zahranicných hostí aj domáce stálice.

Májová dubovka bude zároveň aj warmupom na chorvátsky 15. Seasplash Festival, na ktorý pôjdu dvaja z vás úplne zadara!!

Stačí prísť na párty a mať to šťastie, že vás vylosujeme. Pre tých, ktorí to šťastie mať nebudú, bude možnosť si zakúpiť aspoň zvýhodnené vstupenky na Seasplash 2017.

Pri tejto príležitosti sme si pozvali zástupcov chorvátskej soundsystemovej kultúry:

  • MiLom (Bass Matters)
  • EfektaSelekta
  • Belly Full (Zenicafaria Soundsystemi)

Line up doplnia rezidenti akcie Get Garden a DUB Settlers HiFi.

MiLom je experimentálny projekt člena chorvátskeho soundu Bass Matters, ktorého hlavným zameraním sú nové formy dubstepu. Okrem rôznych parties po celej Európe si už stihol zahrať aj na festivaloch ako Seasplash, Lost Theory, Tides of Youth, Gotiva fest, Goulash Disco, MoDem…
Formácia Bass Matters funguje od roku 2009 a podieľa sa na organizácii rôznych akcii spojených so soundsystemovou kultúrou. Okrem množstva rôznych parties majú na konte aj free festival v Šibeniku – Dub Kamp.

EfektaSelekta je na chorvátskej undergroundovej scéne už viac ako 6 rokov. Objavuje sa na rôznych illegal free parties v lesoch či na squattoch kam ľuďom so svojimi fellaz prinášajú elektronickú hudbu od dubu, dubstep a reggae po DnB, breaks, acid techno, a electro.
Okrem hudby experimentuje s analógovým VJingom a videom pod pseudnymom Vektormon.

Belly Full pochádza s bosnianskeho mesta Zenica ale momentálne už nejaký čas funguje v Zadare v Chorvátsku. Podieľa sa na organizovaní parties a festivalu spoločne so svojou crew Zenicafaria Soundsystem a momentálne je taktieť aktívny so zadarským Boca Sooundsystem. Jeho selekcia sa ponesie v duchu roots a dubwise style.

Get Garden je formácia, ktorá pozostáva z dvoch djov RICH a SMGR. Ich štýl nie je vyhranený, ale najviac obľubujú UK zvuk, či už to je deep, dark alebo raggae dubstep. Chalani sú v Re:fresh clube varení pečení, takže mnohí z vás už vedia, že môžu očakávať tú najkvalitnejšiu bass music!

Dub Settlers Hifi je spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch úspešnej činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť aj svoj vlastný soundsystem. V Re:freshi už tradične ponúknu nadupanú selekciu dubu, stepper styleu, rootstepu, či digital reggae, okorenenú vlastnými produkciami.

Friday, May 26.
Vstup do 23:00 – 4€
po 23:00 – 5€

Partneri: Citylife, Rádio FM, Reggae & Dancehall Slovakia

FB Event